Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Family open 2019

V sobotu 28.9. 2019 proběhl na kurtech TJ Zbrojovky Vsetín za přítomnosti starosty města Vsetín Jiřího Růžičky již 11. ročník  turnaje rodinných příslušníků Family open. Letošního ročníku se zúčastnilo 24 párů (stejně jak loni), které byly rozděleny podle věku a výkonnosti do čtyř kategorií. Hrálo se ve skupinách po šesti každý s každým a celkem se během dne odehrálo 60 utkání. První, výkonnostní kategorii bez ztráty kytičky vyhrála dvojice Michal a Natálie Korabíkovi. Druhé místo s jednou prohrou obsadila dvojice Pavel a Simon Halkovi, třetí místo Zdeněk a Veronika Cahlíkovi.

 

Druhou kategorii tvořili mladí babytenisté, kde první místo obsadila dvojice Honza a Ondra Bednářovi před rodinou Orlitových, třetí místo patří rodině Navláčilů. Hrál se pěkný tenis, všichni se snažili jak mohli, některým po prohraném zápase i slzičky ukáply.

 

Závodní žákovská kategorie byla dost vyrovnaná. V ní se nejvíce dařilo rodině Andrýsovým, kteří obhájili loňské vítězství. Z druhého místa se radovala dvojice Michal a Honza Hrňovi a těsně pouze o skóre skončili na třetím místě Bořek a Romana Kašparovi. 

 

Elitní kategorie měla také 6 párů a letošní vítězství patří rodině Šafaříků, která v klíčovém zápase o první místo porazila loňské vítěze z rodiny Fojtů. Třetí místo obsadili sourozenci Honza Danek Čechovi. Celý turnaj se nesl v pohodové atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných. Počasí opět nezklamalo, všichni si dobře zahráli a ukončili letní antukovou sezónu.