Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

3. místo našich babytenistů na Memoriálu Zdeňka Kocmana v Přerově

V sobotu 31.8.2019 se v Přerově odehrál závěrečný turnaj smíšených družstev v babytenise a minitenise o postup na MČR, který nese název Memoriál Zdeňka Kocmana. Turnaj v babytenise se skládá ze 4 nejlepších družstev ze severní Moravy a již tradičně mezi nimi nechyběl náš tým ve složení Šimon Hanzal, Adina Pohanková, Josef Sebastian Orlita a Ondřej Daňko. V semifinále nestačilo toto družstvo na tým TK Na Dolině v poměru 3:7, ale v boji o třetí místo trochu nečekaně porazilo Přerov 4:2, což je velmi milý výsledek. 

Naše minitenisové družstvo ve složení Matěj Němec, Julča Pohanková, Eliáš Navláčil a Terezka Jenáčková vybojovalo 5. místo z 9 celkových. Nejmenší tenisté sbírali další zkušenosti z minitenisového kurtu a opět zjišťovali, že tenis není jenom o pozitivních pocitech, ale mnohem více o velkém psychickém vypětí. 

Všem zúčastněným reprezentantům našeho klubu děkujeme a přejeme hodně štěstí a radosti ze hry v dalších etapách tenisového života!