Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Letošní soutěže družstev jsou u svého konce

 

Podíváme-li se na výsledky od našich nejmladších, tak v  posledním kole naši babytenisté prohráli s vedoucím týmem tabulky z Přerova 3:7, čímž se umístili na krásném 2. místě, čímž si zajistili postup na srpnovou kvalifikaci o postup na MČR, která se uskuteční v Přerově. V utkání se našich hráčů nejvíce dařilo Šimonu Hanzalovi, který dokázal vyhrát obě velmi těžké dvouhry.

Tým mladších žáků zvládl svůj poslední zápas velmi dobře, když porazil 6:3 tým TK Na Dolině. V utkání příjemně překvapila Julča Stejskalová, která uhrála důležitý bod ve své dvouhře. Lukáš Pokorný a Adam Němec předvedli taktéž solidní výkony, když dohromady uhráli 3 body. Celkově se naši mladší žáci umístili na 4. místě. Jelikož za rok bude tento tým téměř stejný, akorát budou naši hráči zkušenější a určitě lepší ( :D ), tak bude v zájmu klubu snaha o postup do extraligy mladšího žactva! 

Starší žáci bohužel prohráli i posedmé a jejich utkání s Mohelnicí ( 2:7 ) bylo minimálně na rok tím posledním v oblastním přeboru, protože jako poslední tým tabulky se nevyhnuli sestupu. Příčiny sestupu by jsme nejspíš museli hledat ve svědomí jednotlivých hráčů. Pozitivem z této kategorie je fakt, že šanci dostávali mladíci jako Lukáš Pokorný, Adam Němec nebo bratři Andrýsovi, což jsou všichni věkem ještě mladší žáci. Kéž by je nasbírané zkušenosti z téhle kategorie posunuly zase o kousek dál. 

Extraligový tým dorostu dokázal to, v co nikdo na začátku soutěže nevěřil. Poslední utkání sice náš tým prohrál s kvalitním Valmezem 2:7, ovšem celkově tento mančaft obsadil 6. místo, což je první nesestupové! Tým táhl především čerstvě 15-cti letý velikán z Janové a prý budoucí světová jednička ( jak sám sebevědomě prohlašuje ) - Honza Čech, který dokázal vyhrát 6 ze 7 singlových zápasů. Velmi důležité body uhrál taktéž domácí Michal Fojtů, který ke 4 výhrám ve dvouhře přidal i velmi cenné 3 deblové triumfy. Dorostenecký "B" tým se bohužel podobně jako tým starších žáků rozloučil s oblastním přeborem porážkou ve Staré Bělé, což pro něj znamená sestup. 

Poslední utkání dospělých v Severomoravské divizi pro nás skončilo vesele, když náš tým vyhrál na půdě týmu VŠB Ostrava 7:2. Tím se náš mladý tým dospělých umístil celkově na 4. místě, ovšem od 2. místa nás dělilo pouze a jen lepší skóre. Neházíme flintu do žita a pokud bude za rok konstelace hvězd příznivá, zkusíme zabojovat o postup do 2. ligy, která na Vsetíně ještě nikdy nebyla. 

Tímto děkujeme všem hráčům a rodičům, kteří se letošních soutěží družstev účastnili. Hráčům přejeme co nejvíce radosti ze hry a úspěchů na turnajích jednotlivců a rodičům přejeme klidový srdeční tep a pevné nervy! :)