Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Na své první úspěchy mezi mladšími žáky dosáhl náš talentovaný Adam Němec. Po boku svého parťáka Miroslava Václavíka ( TK Na Dolině ) vyhrál turnaj čtyřhře ve Frýdlantu nad Ostravicí, který se konal ve dnech 5.-7.7.2019. Ve finále prokázali pevnější nervy a po výsledku 1:6, 6:0 a 10:6 nad párem Šipula/Frič tak mohli slavit první společné prvenství. 

Ve dnech 13.-15.7.2019 se odehrál turnaj ve Frýdku - Místku, kde se Adamovi opět dařilo. Ke čtvrtfinále ze dvouhry, ve kterém prohrál s pozdějším vítězem Srbou, přidal ještě finále ve čtyřhře opět po boku Miroslava Václavíka. Tentokrát ale stálo štěstí na straně jejich soupeřů Sáňky s Papavasiliem, kteří Adama s Mirkem porazili po setech 6:4, 4:6 a 10:6. 

Adamovi gratulujeme a přejeme mu, aby měl radost ze hry a přidával co nejvíce podobných výsledků! 

 

Ve dnech 22.-24.6. se uskutečnil dorostenecký turnaj kategorie C v Hlučíně, který svými přesvědčivými výkony ovládl vsetínský talent Honza Čech. 2. nasazená hvězda turnaje po cestě za titulem neztratila ani set a mohla tak oslavit své letošní 3. prvenství ve dvouhře. Honza v Hlučíně potvrdil svou vzrůstající formu a výkonnost. Přejeme mu hodně trpělivosti do další náročné práce! 

Minulý víkend s datem 15.-16.6. byl posledním hracím víkendem letošních soutěží smíšených družstev na severní Moravě.

V neděli 2.6. ve Valašském Meziříčí proběhl oblastní přebor družstev v minitenise. Naše družstvo ve složení Štěpán Juráň, Tereza Jenáčková, Tereza Tesaříková a benjamínek družstva Matěj Němec skončilo na 5. místě ze 7 účastníků turnaje. Hrálo se ve dvou skupinách a poté o celkové umístění, hráči především získávali první zápasové zkušenosti.Věříme, že zúčastnění si užili mnoho zábavy a přejeme všem hodně štěstí v jejich dalších tenisových krůčcích! 

Dne 1.6.2019 se ve Valašském Meziříčí uskutečnil severomoravský oblastní přebor v kategorii babytenis, na kterém dosáhl hezkého úspěchu náš mladý a talentovaný Šimon Hanzal. Ten se přes základní skupinu a vyřazovací část soutěže dokázal probojovat až na konečné 3. místo, což značí příslib do budoucna. Věříme a přejeme mu, aby mu tento výsledek dodal energii a chuť k dalšímu zlepšení a třeba k ještě lepším výsledkům. Gratulujeme! 

Na tomtéž turnaji v Ostravě v kategorii dívek se dařilo i naší Adině Pohankové, která skončila těsně pod stupni vítězů, když turnaj dokončila na pěkném 4. místě. Taky tento výsledek nám udělal radost a i Adině přejeme hodně dalších úspěchů! 

Za zmínku stojí taky 3. místo Petra Andrýse, který v kategorii mladších žáků dosáhl na své první stupně vítězů, když na turnaji v Kroměříži skončil na hezkém 3. místě. Jednalo se o turnaj kategorie C, kde startovalo 33 hráčů z celé Moravy. I Peťovi patří gratulace a hodně štěstí na příštích turnajích! 

Ve dnech 1.-3.6.2019 se na kurtech klubu TK Milo Olomouc odehrál celostátní dorostenecký turnaj ( kategorie C - 5 ), kterého se zúčastnilo 32 hráčů. Jediným naším vsetínským zástupcem byl nadějný dříč Honza Čech. Ten do čtvrtfinále proklouzl jako nůž máslem, když dvakrát potvrdil roli favorita. Ve čtvrtfinále ovšem pro něj začínal turnaj, kde narazil na 2. nasazeného domácího Divilu, kterého po boji a dobrém výkonu Honza sestřelil 6:4, 7:5. V semifinále narazil rodák z Janové na jednoho z nejlepších polských dorostenců, se kterým si po obrovském boji opět poradil, ale tentokrát až v superbreaku třetího setu - konkrétně 10:8. A jak už to bývá, tak ve finále čekal další velmi kvalitní protivník. Byl jím Honzův vrstevník a hráč, jenž se letos prvním rokem v dorostenecké kategorii dokonce kvalifikoval na Pardubickou juniorku - hráč klubu TK Na Dolině Martin Guráš. Honza se s ním ale vůbec nemazlil, navázal na předchozí solidní výkony a po setech 6:3 a 6:2 mohl slavit svůj letošní 2. singlový triumf na tomto slušně obsazeném turnaji. Honzovi patří gratulace a doufáme, že tento dílčí úspěch bude pro něj hnacím motorem do další tvrdé práce! 

Soutěže smíšených družstev se nám přehouply do druhé poloviny. Pojďme se tedy ohlédnout za dosavadními výsledky napříč všemi věkovými kategoriemi. 

 

Ve dnech 6.-8.4.2019 se ve Zlíně na Mladcové uskutečnil poslední celostátní turnaj halové sezóny v kategorii dorostenek, na kterém dominovala naše talentovaná Klára Kajabová. Po celý průběh turnaje dokázala Klára podávat kvalitní výkony jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře a po právu si dokráčela pro titul v obou disciplínách. Ve finále dvouhry jí díky vyčerpání vzdala Viktorie Prici za stavu 5:4 v prvním setu a následně se svou partnerkou Petrou Žílovou dokončila své vítězné tažení i ve čtyřhře, když jim na raketách skončily sestry Terezie a Viktorie Prici po výsledku 6:3 a 6:1. 

Kláře gratulujeme k úspěšnému konci halové sezóny a přejeme jí ještě úspěšnější a bohatší na úspěchy sezónu letní! 

Je nám to strašně líto a těžce se to oznamuje. Velmi nečekaně a rychle nás opustil dlouholetý hráč, trenér a kapitán mládežnických družstev TJ Zbrojovky Vsetín Radovan Ondruš. Zemřel v úterý 9. 4. 2019 ve věku 44 let. S Radkem se rozloučíme ve středu 17. dubna 2019 ve 13 hod. v římskokatolickém chrámu Páně ve Vsetíně. Se zármutkem v srdcích na Radka vzpomínáme.