Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

 

Ve dnech 6.-8.4.2019 se ve Zlíně na Mladcové uskutečnil poslední celostátní turnaj halové sezóny v kategorii dorostenek, na kterém dominovala naše talentovaná Klára Kajabová. Po celý průběh turnaje dokázala Klára podávat kvalitní výkony jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře a po právu si dokráčela pro titul v obou disciplínách. Ve finále dvouhry jí díky vyčerpání vzdala Viktorie Prici za stavu 5:4 v prvním setu a následně se svou partnerkou Petrou Žílovou dokončila své vítězné tažení i ve čtyřhře, když jim na raketách skončily sestry Terezie a Viktorie Prici po výsledku 6:3 a 6:1. 

Kláře gratulujeme k úspěšnému konci halové sezóny a přejeme jí ještě úspěšnější a bohatší na úspěchy sezónu letní! 

Je nám to strašně líto a těžce se to oznamuje. Velmi nečekaně a rychle nás opustil dlouholetý hráč, trenér a kapitán mládežnických družstev TJ Zbrojovky Vsetín Radovan Ondruš. Zemřel v úterý 9. 4. 2019 ve věku 44 let. S Radkem se rozloučíme ve středu 17. dubna 2019 ve 13 hod. v římskokatolickém chrámu Páně ve Vsetíně. Se zármutkem v srdcích na Radka vzpomínáme.

Vsetínští tenisté dosáhli v měsíci březnu na další úspěchy napříč všemi kategoriemi. Pojďme si je zrekapitulovat...

 
Ve středu 6.3. 2018 u příležitosti předávání cen nejlepším sportovcům okresu Vsetín za rok 2018 okresní sdružení ČUS uvedlo tenisového trenéra Radomíra Hnízdila ( na fotce vlevo ) do síně slávy vsetínských sportovců in memoriam. Velmi pěkná vzpomínka a ocenění pro Radka za dlouholetou práci s tenisovou mládeží ve Vsetíně.
Pamětní ocenění z rukou starosty města Vsetín Jiřího Růžičky a za přítomnosti hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka převzala  Radkova sestra Mirka Vlčková, která jménem celé rodiny pronesla pár slov s poděkováním.

V sobotu 2.3.2019 hostil havířovský Tennis Hill oblastní přebory družstev v minitenise. Pět družstev bojovalo o přeborníka severomoravské oblasti. Přebor se hrál systémem každý s každým na osm utkání v zápase. Naše družstvo ve složení Štěpán Juráň, Tereza Jenáčková a Eliáš Navláčil po třech výhrách a jedné porážce obsadilo pěkné druhé místo.

Ve čtvrtek 21.2.2019 byli ve vsetínském Lidovém domě vyhlášeni a oceněni nejlepší sportovci města Vsetína. Na tohle cenné vyznamenání z našeho klubu dosáhli Eva Čecháková a Adam Němec...

Tenisový rok 2018 se tenistům TJ Zbrojovky Vsetín mimořádně vydařil. Hráči tohoto oddílu v roce 2018 dokázali ovládnout celkem 47 celostátních turnajů v kategoriích od babytenisu (8 – 9 let), přes mladší žactvo (10 – 12 let), starší žactvo (13 – 14 let), dorost (15 - 18 let) až po dospělé. 24 krát se vsetínští radovali ve dvouhře a 23 krát ve čtyřhře. Toto je historicky zcela výjimečný počin, který se bude v budoucnu hodně těžko překonávat. Vsetínským se nadstandardně dařilo ve všech kategoriích.

Valná hromada tenisového oddílu TJ Zbrojovky Vsetín proběhne v sobotu 29.12.2018 v 16 hod. na tenisových kurtech na Tyršovce.

V sobotu 4.8.2018 od 8:30 hod. proběhne první ročník Memoriálu Radomíra Hnízdila, dlouholetého tenisového trenéra a činovníka tenisového oddílu TJ Zbrojovka Vsetín. Jedná se o celostátní turnaj dělí do 9 let - kategorie babytenis. Všechny srdečně zveme.