Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

56. ročník Kubiskova memoriálu již zná svého vítěze. Stal se jím podruhé za sebou úřadující mistr ČR Michal Franěk ( TC Realsport Nymburk ), když v napínavém finále porazil Marka Řeháčka ( TK SC Ostrava ) v poměru 6:1,5:7,7:6. Finále nabídlo mnoho vypjatých stavů, krásných výměn i světových úderů. Těsně před branami finále skončili Daniel Vala ( TK Deza Valašské Meziříčí ) a Robert Rumler ( NTC Olomouc ), kteří neprošli přes semifinálové boje. Vítězi čtyřhry se už potřetí za sebou stal pár Franěk/Toman, který ve finále přehrál dvojici Vala/Vodák v poměru 6:2,6:3. Turnaje, který se konal ve dnech 10.-12.8., se zúčastnilo celkem 33 hráčů z celé ČR. Z domácích hráčů se letos nikdo do závěrečných bojů neprobojoval, což značí kvalitu hráčů, kteří do Vsetína letos zamířili. Povědomí o Kubiskově memoriálu se již dostalo do všech koutů ČR. Jak padlo z úst vítěze Michala Fraňka, kvalita našeho turnaje se rok od roku zvyšuje a lze ho tedy zařadit mezi 7 nejkvalitnějších tenisových turnajů v ČR. Jsme velmi rádi, že můžeme veřejnosti v našem areálu tak kvalitní tenisovou podívanou nabídnout a budeme se snažit, aby v příštích ročnících kvalita i nadále rostla. 

Velké poděkování si zaslouží vrchní rozhodčí a hlavní pořadatel turnaje Mgr. Daniel Jokeš a ředitel turnaje Mgr. Petr Bačo. Nesmíme zapomenout ani na sběrače míčků Danka Čecha, Julču Stejskalovou, Míšu Surého, Ondru Bednáře, Šimona Hanzala a Davida Jaroška, kteří svou ochotou udělali finálový zápas jeho aktérům nezapomenutelný. Taktéž chceme poděkovat všem fanouškům bílého sportu, kteří si během konání turnaje našli cestu do našeho areálu a vytvořili hráčům velmi pěknou a důstojnou kulisu. Gratulace vítězi, čest poraženému a za rok v plné polní repete! 

Po prvním hracím dni letošního Kubiskova memoriálu bylo známo 8 čtvrtfinalistů dvouhry, mezi kterými nechybí ani jeden z největších adeptů na celkové prvenství. První nasazený a obhájce titulu Michal Franěk zvládl obě úvodní kola bez ztráty setu, stejně jako druhý nasazený Marek Řeháček a černý kůň turnaje - nenasazený Robert Rumler. Dnes, v neděli 11.8., se všichni tři zmiňovaní probojovali do semifinále. V tom prvním nastoupí Michal Franěk proti Danielu Valovi a ve druhém semifinálovém klání se utká Marek Řeháček proti Robertu Rumlerovi. 

V neděli přibližně od 16:00 bude pokračovat taky turnaj ve čtyřhře semifinálovými duely. Taky ve čtyřhře se zatím daří loňským vítězům Fraňkovi s Tomanem, kteří stále drží zdejší neporazitelnost. V semifinále se utkají proti páru Kracík/Lušovský. Druhé semifinále obstarají dvojice Vala/Vodák a první nasazený pár Holiš/Kadora. Dnes, v neděli 11.8. je na programu i finále čtyřhry a jeho předpokládaný čas je okolo 18:00. 

Finále dvouhry mužů bude na programu tradičně v pondělí 12.8. v 17:00. Zveme všechny tenisové příznivce, členy klubu i rodiče s dětmi, aby se přišli podívat na kvalitní tenis, který bude jako již tradičně ve finále k vidění! 

V sobotu 3.8.2019 proběhl na kurtech na Tyršovce 2.ročník memoriálu Radomíra Hnízdila. Jednalo se o celostátní turnaj dětí do 9 let (babytenis), který je vzpomínkou na dlouholetého tenisového činovníka a trenéra mládeže TJ Zbrojovky Vsetín.Celkem se sešlo 17 hráčů, 14 chlapců a 3 dívky. Hrálo se ve skupinách a poté pavoukem hlavní soutěž a útěcha.

Celkovým vítězem memoriálu se stala Kristýna Přikrylová (TJ TO Sokol Stará Bělá), která ve finále velmi těsně zdolala vsetínského zástupce Šimona Hanzala 4:3.Třetí místo zůstalo taky doma zásluhou Josefa Sebastiána Orlity, který v boji o bronz porazil Štěpána Vlčka (SK Hamr Praha) 4:0.První turnajové zkušenosti získávali vsetínští Ondra Bednář a Nikola Matkovič.Gratulace a hodně zdaru na dalších turnajích.

Již tuto sobotu 10.8. začne 56. ročník jednoho z nejstarších turnajů České republiky v kategorii dospělých. V minulých sezónách patřil tento turnaj k vůbec nejkvalitněji obsazeným turnajům v celé České republice. Letos se diváci mohou těšit třeba na Petra Michneva, který byl nejvýše na žebříčku ATP na 229. pozici. Z dalších velkých jmen je potřeba zmínit obhájce titulu Michala Fraňka, který se stal loni Mistrem ČR ve dvouhře! Michal bude spolu se svým parťákem Tomášem Tomanem hájit zdejší deblovou neporazitelnost, když tito dva spolu dokázali vyhrát poslední 2 ročníky ve čtyřhře a zatím jsou zde neporaženi. Turnaje se zúčastní celkem 8 hráčů, jejichž jména se objevily nebo stále objevují na žebříčku ATP nebo ITF. Turnaj bude probíhat od soboty 10.8. a finále dvouhry je předpokládáno na pondělí 12.8. v 17:00. 

Určitě bude k vidění kvalitní tenis na vyšší než republikové úrovni. Tímto bysme chtěli pozvat všechny tenisové příznivce ze Vsetína a okolí, aby se na tyto hráče z celé ČR přišly podívat a povzbudit je k co nejlepším výkonům!  

Během července se naši nejlepší dorostenci zúčastnili několika turnajů, na kterých dosáhli hezkých úspěchů. Nejvíce se dařilo už téměř dvoumetrovému Honzovi Čechovi, který zvítězil na 2 turnajích kategorie C, a to konkrétně ve Zlíně na Mladcové a poté i na domácím turnaji u nás ve Vsetíně. Na domácím turnaji ve Vsetíně porazil ve finále právě dalšího vsetiňáka Michala Fojtů, který na stejném turnaji obsadil 1. místo ve čtyřhře se svým parťákem Petrem Janíkem z Rožnova pod Radhoštěm. Pěkného úspěchu dosáhla taky naše dorostenka Klára Kajabová, která po boku své parťačky Viktorie Hrbkové dokázala vyhrát turnaj kategorie B v Českých Budějovicích ve čtyřhře. 

Všem našim třem reprezentantům gratulujeme a přejeme mnoho zdaru na dalších turnajích! 

V sobotu 27.7.2019 se ve Zlíně odehrál velmi kvalitně obsazený turnaj jednotlivců v kategorii babytenis, který ovládla vsetínská Adina Pohanková. Turnaje se zúčastnilo 25 dívek z celé Moravy, které nejdříve zápolily ve skupinách. Z té své Adina po jedné výhře nad Terezou Hlobilovou a jedné prohře nad Glorií Levinskou postoupila ze 2. místa. Po solidních výkonech se talentovaná Adina probojovala až do finále, kde se utkala podruhé na turnaji s Glorií Levinskou, které oplatila porážku ze skupiny. Po výhře 4:2 se mohla radovat z výhry na tomto velmi prestižním turnaji. 

Adině gratulujeme a přejeme co nejvíce podobných úspěchů a mnoho radosti ze hry! 

Ve dnech 20.-22.7.2019 se odehrál celostátní turnaj mladšího žactva v Brně - Tuřanech, kterého se zúčastnilo 32 hráčů z celé ČR, a který se nesmazatelně vryje do paměti našeho mladého šikuly Adama Němce. Dokázal totiž ovládnout turnaj jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Jednalo se o jeho vůbec 1. singlovou výhru v kategorii mladšího žactva, což je v jeho 9 letech velmi příjemný počin. Ve finále porazil 6:4,6:2 Jonase Dostála ( Tesla Brno, ročník 2009 ). Ve čtyřhře s parťákem Mariánem Veselým taktéž nenašli přemožitele a bez ztráty setu proklouzli turnajem jako nůž máslem. Adam tak potvrdil svou dobrou formu a mohl oslavit svůj letošní 2. triumf ve čtyřhře. Snad budou tyto úspěchy pro Adama hnací silou do další tvrdé práce.

Adamovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a jiných krásných tenisových zážitků! 

Ve dnech 13.-14.7.2019 se ve Frýdlantu nad Ostravicí odehrál turnaj jednotlivců v babytenise, kterého se zúčastnilo 20 dětí. Nejlepším ze všech byl náš nadějný Šimon Hanzal, který nejprve proklouzl skupinovou fází jako nůž máslem a v semifinále si poradil s asi největším adeptem na celkové prvenství Jakubem Palackým ( TO TJ Nový Jičín ). Ani ho se ovšem nebojácný Šimon nezalekl a po výhře 4:1 tak prošel do finále, které pro něj bylo pouze formalitou. 

Šimonovi patří velká gratulace k cennému triumfu a přejeme mu co nejvíce podobných úspěchů a radostných chvil prožitých na tenisových dvorcích! 

Na své první úspěchy mezi mladšími žáky dosáhl náš talentovaný Adam Němec. Po boku svého parťáka Miroslava Václavíka ( TK Na Dolině ) vyhrál turnaj čtyřhře ve Frýdlantu nad Ostravicí, který se konal ve dnech 5.-7.7.2019. Ve finále prokázali pevnější nervy a po výsledku 1:6, 6:0 a 10:6 nad párem Šipula/Frič tak mohli slavit první společné prvenství. 

Ve dnech 13.-15.7.2019 se odehrál turnaj ve Frýdku - Místku, kde se Adamovi opět dařilo. Ke čtvrtfinále ze dvouhry, ve kterém prohrál s pozdějším vítězem Srbou, přidal ještě finále ve čtyřhře opět po boku Miroslava Václavíka. Tentokrát ale stálo štěstí na straně jejich soupeřů Sáňky s Papavasiliem, kteří Adama s Mirkem porazili po setech 6:4, 4:6 a 10:6. 

Adamovi gratulujeme a přejeme mu, aby měl radost ze hry a přidával co nejvíce podobných výsledků! 

 

Ve dnech 22.-24.6. se uskutečnil dorostenecký turnaj kategorie C v Hlučíně, který svými přesvědčivými výkony ovládl vsetínský talent Honza Čech. 2. nasazená hvězda turnaje po cestě za titulem neztratila ani set a mohla tak oslavit své letošní 3. prvenství ve dvouhře. Honza v Hlučíně potvrdil svou vzrůstající formu a výkonnost. Přejeme mu hodně trpělivosti do další náročné práce!