Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Family open 2019

Vytvořeno: 9. říjen 2019

V sobotu 28.9. 2019 proběhl na kurtech TJ Zbrojovky Vsetín za přítomnosti starosty města Vsetín Jiřího Růžičky již 11. ročník  turnaje rodinných příslušníků Family open. Letošního ročníku se zúčastnilo 24 párů (stejně jak loni), které byly rozděleny podle věku a výkonnosti do čtyř kategorií. Hrálo se ve skupinách po šesti každý s každým a celkem se během dne odehrálo 60 utkání. První, výkonnostní kategorii bez ztráty kytičky vyhrála dvojice Michal a Natálie Korabíkovi. Druhé místo s jednou prohrou obsadila dvojice Pavel a Simon Halkovi, třetí místo Zdeněk a Veronika Cahlíkovi.

 

Druhou kategorii tvořili mladí babytenisté, kde první místo obsadila dvojice Honza a Ondra Bednářovi před rodinou Orlitových, třetí místo patří rodině Navláčilů. Hrál se pěkný tenis, všichni se snažili jak mohli, některým po prohraném zápase i slzičky ukáply.

 

Závodní žákovská kategorie byla dost vyrovnaná. V ní se nejvíce dařilo rodině Andrýsovým, kteří obhájili loňské vítězství. Z druhého místa se radovala dvojice Michal a Honza Hrňovi a těsně pouze o skóre skončili na třetím místě Bořek a Romana Kašparovi. 

 

Elitní kategorie měla také 6 párů a letošní vítězství patří rodině Šafaříků, která v klíčovém zápase o první místo porazila loňské vítěze z rodiny Fojtů. Třetí místo obsadili sourozenci Honza Danek Čechovi. Celý turnaj se nesl v pohodové atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných. Počasí opět nezklamalo, všichni si dobře zahráli a ukončili letní antukovou sezónu. 

 

 

Šimon Hanzal a Adina Pohanková mezi 16 nejlepšími babytenisty v ČR

Vytvořeno: 25. září 2019

Šimon Hanzal s Adinou Pohankovou zakončili své tažení babytenisem krásným umístěním na MČR v Rakovníku, které se uskutečnilo ve dnech 21.-23.9.2019. Šimon po výborných výkonech ovládl svou základní skupinu, následně v hlavním pavouku uhrál kolo, čímž se dostal mezi 16 nejlepších z celkových 48 účastníků. V osmifinále už našel Šimon přemožitele, stejně jako Adina Pohanková, která shodně došla mezi dívkami mezi 16 nejlepších. Po úspěšném zvládnutí základní skupiny i Adina uhrála v hlavním pavouku kolo, kde následně po bojovném výkonu prohrála. I pro ni je účast mezi 16 nejlepších příjemným oceněním její snahy. Jak jí, tak i Šimonovi patří velká gratulace a poděkování za výbornou reprezentaci našeho klubu. Oběma přejeme hodně štěstí a trpělivosti v opravdovém tenise, který na ně čeká od příští sezony v kategorii mladších žáků! 

Na domácím turnaji mladších žáků se nejvíce z našich hráčů dařilo Adamu Němcovi

Vytvořeno: 24. září 2019

Ve dnech 21.-23.9.2019 se na kurtech TJ Zbrojovky Vsetín uskutečnil turnaj mladších žáků a žaček, kterého se zúčastnilo 22 hráčů a 14 hráček z celé ČR. Turnaj žáků ovládl ve dvouhře Tomáš Váňa z TK Luhačovice, který ve finále porazil Davida Šipulu z Valašského Meziříčí v poměru 6:1,6:0. Z našich hráčů dosáhl na nejlepší výsledek Adam Němec, který ve dvouhře vybojoval krásné 3. místo, za což mu patří velká gratulace!

Turnaj mladších žaček ovládla Nina Minarovičová, která ve finále porazila Beátu Mičolovou v poměru 2:6,6:0 a 10:2. Ve čtyřhře žaček je potřeba zmínit pěkné 3. místo naše domácí dvojice Julča Stejskalová/Paťa Kocourková, kterým k tomuto umístění velmi gratulujeme! 

3. místo našich babytenistů na Memoriálu Zdeňka Kocmana v Přerově

Vytvořeno: 24. září 2019

V sobotu 31.8.2019 se v Přerově odehrál závěrečný turnaj smíšených družstev v babytenise a minitenise o postup na MČR, který nese název Memoriál Zdeňka Kocmana. Turnaj v babytenise se skládá ze 4 nejlepších družstev ze severní Moravy a již tradičně mezi nimi nechyběl náš tým ve složení Šimon Hanzal, Adina Pohanková, Josef Sebastian Orlita a Ondřej Daňko. V semifinále nestačilo toto družstvo na tým TK Na Dolině v poměru 3:7, ale v boji o třetí místo trochu nečekaně porazilo Přerov 4:2, což je velmi milý výsledek. 

Naše minitenisové družstvo ve složení Matěj Němec, Julča Pohanková, Eliáš Navláčil a Terezka Jenáčková vybojovalo 5. místo z 9 celkových. Nejmenší tenisté sbírali další zkušenosti z minitenisového kurtu a opět zjišťovali, že tenis není jenom o pozitivních pocitech, ale mnohem více o velkém psychickém vypětí. 

Všem zúčastněným reprezentantům našeho klubu děkujeme a přejeme hodně štěstí a radosti ze hry v dalších etapách tenisového života!