Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Minitenisté na oblastním přeboru družstev na pátém místě

Vytvořeno: 16. červen 2019

V neděli 2.6. ve Valašském Meziříčí proběhl oblastní přebor družstev v minitenise. Naše družstvo ve složení Štěpán Juráň, Tereza Jenáčková, Tereza Tesaříková a benjamínek družstva Matěj Němec skončilo na 5. místě ze 7 účastníků turnaje. Hrálo se ve dvou skupinách a poté o celkové umístění, hráči především získávali první zápasové zkušenosti.Věříme, že zúčastnění si užili mnoho zábavy a přejeme všem hodně štěstí v jejich dalších tenisových krůčcích! 

Šimon Hanzal 3. nejlepší babytenista na severní Moravě!

Vytvořeno: 4. červen 2019

Dne 1.6.2019 se ve Valašském Meziříčí uskutečnil severomoravský oblastní přebor v kategorii babytenis, na kterém dosáhl hezkého úspěchu náš mladý a talentovaný Šimon Hanzal. Ten se přes základní skupinu a vyřazovací část soutěže dokázal probojovat až na konečné 3. místo, což značí příslib do budoucna. Věříme a přejeme mu, aby mu tento výsledek dodal energii a chuť k dalšímu zlepšení a třeba k ještě lepším výsledkům. Gratulujeme! 

Na tomtéž turnaji v Ostravě v kategorii dívek se dařilo i naší Adině Pohankové, která skončila těsně pod stupni vítězů, když turnaj dokončila na pěkném 4. místě. Taky tento výsledek nám udělal radost a i Adině přejeme hodně dalších úspěchů! 

Za zmínku stojí taky 3. místo Petra Andrýse, který v kategorii mladších žáků dosáhl na své první stupně vítězů, když na turnaji v Kroměříži skončil na hezkém 3. místě. Jednalo se o turnaj kategorie C, kde startovalo 33 hráčů z celé Moravy. I Peťovi patří gratulace a hodně štěstí na příštích turnajích! 

Honza Čech se stal vítězem turnaje v Olomouci!

Vytvořeno: 4. červen 2019

Ve dnech 1.-3.6.2019 se na kurtech klubu TK Milo Olomouc odehrál celostátní dorostenecký turnaj ( kategorie C - 5 ), kterého se zúčastnilo 32 hráčů. Jediným naším vsetínským zástupcem byl nadějný dříč Honza Čech. Ten do čtvrtfinále proklouzl jako nůž máslem, když dvakrát potvrdil roli favorita. Ve čtvrtfinále ovšem pro něj začínal turnaj, kde narazil na 2. nasazeného domácího Divilu, kterého po boji a dobrém výkonu Honza sestřelil 6:4, 7:5. V semifinále narazil rodák z Janové na jednoho z nejlepších polských dorostenců, se kterým si po obrovském boji opět poradil, ale tentokrát až v superbreaku třetího setu - konkrétně 10:8. A jak už to bývá, tak ve finále čekal další velmi kvalitní protivník. Byl jím Honzův vrstevník a hráč, jenž se letos prvním rokem v dorostenecké kategorii dokonce kvalifikoval na Pardubickou juniorku - hráč klubu TK Na Dolině Martin Guráš. Honza se s ním ale vůbec nemazlil, navázal na předchozí solidní výkony a po setech 6:3 a 6:2 mohl slavit svůj letošní 2. singlový triumf na tomto slušně obsazeném turnaji. Honzovi patří gratulace a doufáme, že tento dílčí úspěch bude pro něj hnacím motorem do další tvrdé práce! 

Rekapitulace výsledků našich družstev

Vytvořeno: 28. květen 2019

Soutěže smíšených družstev se nám přehouply do druhé poloviny. Pojďme se tedy ohlédnout za dosavadními výsledky napříč všemi věkovými kategoriemi. 

 Číst dál...