Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Úspěchy Adama Němce ve čtyřhře

Vytvořeno: 14. červenec 2019

Na své první úspěchy mezi mladšími žáky dosáhl náš talentovaný Adam Němec. Po boku svého parťáka Miroslava Václavíka ( TK Na Dolině ) vyhrál turnaj čtyřhře ve Frýdlantu nad Ostravicí, který se konal ve dnech 5.-7.7.2019. Ve finále prokázali pevnější nervy a po výsledku 1:6, 6:0 a 10:6 nad párem Šipula/Frič tak mohli slavit první společné prvenství.

Ve dnech 13.-15.7.2019 se odehrál turnaj ve Frýdku - Místku, kde se Adamovi opět dařilo. Ke čtvrtfinále ze dvouhry, ve kterém prohrál s pozdějším vítězem Srbou, přidal ještě finále ve čtyřhře opět po boku Miroslava Václavíka. Tentokrát ale stálo štěstí na straně jejich soupeřů Sáňky s Papavasiliem, kteří Adama s Mirkem porazili po setech 6:4, 4:6 a 10:6.

Adamovi gratulujeme a přejeme mu, aby měl radost ze hry a přidával co nejvíce podobných výsledků!

Honza Čech vyhrál turnaj v Hlučíně

Vytvořeno: 29. červen 2019

Ve dnech 22.-24.6. se uskutečnil dorostenecký turnaj kategorie C v Hlučíně, který svými přesvědčivými výkony ovládl vsetínský talent Honza Čech. 2. nasazená hvězda turnaje po cestě za titulem neztratila ani set a mohla tak oslavit své letošní 3. prvenství ve dvouhře. Honza v Hlučíně potvrdil svou vzrůstající formu a výkonnost. Přejeme mu hodně trpělivosti do další náročné práce!

Letošní soutěže družstev jsou u svého konce

Vytvořeno: 22. červen 2019

Minulý víkend s datem 15.-16.6. byl posledním hracím víkendem letošních soutěží smíšených družstev na severní Moravě.

Číst dál...

Minitenisté na oblastním přeboru družstev na pátém místě

Vytvořeno: 16. červen 2019

V neděli 2.6. ve Valašském Meziříčí proběhl oblastní přebor družstev v minitenise. Naše družstvo ve složení Štěpán Juráň, Tereza Jenáčková, Tereza Tesaříková a benjamínek družstva Matěj Němec skončilo na 5. místě ze 7 účastníků turnaje. Hrálo se ve dvou skupinách a poté o celkové umístění, hráči především získávali první zápasové zkušenosti.Věříme, že zúčastnění si užili mnoho zábavy a přejeme všem hodně štěstí v jejich dalších tenisových krůčcích!