Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Michal Franěk vítězem 56. ročníku Kubiskova memoriálu

Vytvořeno: 13. srpen 2019

56. ročník Kubiskova memoriálu již zná svého vítěze. Stal se jím podruhé za sebou úřadující mistr ČR Michal Franěk ( TC Realsport Nymburk ), když v napínavém finále porazil Marka Řeháčka ( TK SC Ostrava ) v poměru 6:1,5:7,7:6. Finále nabídlo mnoho vypjatých stavů, krásných výměn i světových úderů. Těsně před branami finále skončili Daniel Vala ( TK Deza Valašské Meziříčí ) a Robert Rumler ( NTC Olomouc ), kteří neprošli přes semifinálové boje. Vítězi čtyřhry se už potřetí za sebou stal pár Franěk/Toman, který ve finále přehrál dvojici Vala/Vodák v poměru 6:2,6:3. Turnaje, který se konal ve dnech 10.-12.8., se zúčastnilo celkem 33 hráčů z celé ČR. Z domácích hráčů se letos nikdo do závěrečných bojů neprobojoval, což značí kvalitu hráčů, kteří do Vsetína letos zamířili. Povědomí o Kubiskově memoriálu se již dostalo do všech koutů ČR. Jak padlo z úst vítěze Michala Fraňka, kvalita našeho turnaje se rok od roku zvyšuje a lze ho tedy zařadit mezi 7 nejkvalitnějších tenisových turnajů v ČR. Jsme velmi rádi, že můžeme veřejnosti v našem areálu tak kvalitní tenisovou podívanou nabídnout a budeme se snažit, aby v příštích ročnících kvalita i nadále rostla. 

Velké poděkování si zaslouží vrchní rozhodčí a hlavní pořadatel turnaje Mgr. Daniel Jokeš a ředitel turnaje Mgr. Petr Bačo. Nesmíme zapomenout ani na sběrače míčků Danka Čecha, Julču Stejskalovou, Míšu Surého, Ondru Bednáře, Šimona Hanzala a Davida Jaroška, kteří svou ochotou udělali finálový zápas jeho aktérům nezapomenutelný. Taktéž chceme poděkovat všem fanouškům bílého sportu, kteří si během konání turnaje našli cestu do našeho areálu a vytvořili hráčům velmi pěknou a důstojnou kulisu. Gratulace vítězi, čest poraženému a za rok v plné polní repete! 

56. ročník Kubiskova memoriálu spěje do finále

Vytvořeno: 11. srpen 2019

Po prvním hracím dni letošního Kubiskova memoriálu bylo známo 8 čtvrtfinalistů dvouhry, mezi kterými nechybí ani jeden z největších adeptů na celkové prvenství. První nasazený a obhájce titulu Michal Franěk zvládl obě úvodní kola bez ztráty setu, stejně jako druhý nasazený Marek Řeháček a černý kůň turnaje - nenasazený Robert Rumler. Dnes, v neděli 11.8., se všichni tři zmiňovaní probojovali do semifinále. V tom prvním nastoupí Michal Franěk proti Danielu Valovi a ve druhém semifinálovém klání se utká Marek Řeháček proti Robertu Rumlerovi. 

V neděli přibližně od 16:00 bude pokračovat taky turnaj ve čtyřhře semifinálovými duely. Taky ve čtyřhře se zatím daří loňským vítězům Fraňkovi s Tomanem, kteří stále drží zdejší neporazitelnost. V semifinále se utkají proti páru Kracík/Lušovský. Druhé semifinále obstarají dvojice Vala/Vodák a první nasazený pár Holiš/Kadora. Dnes, v neděli 11.8. je na programu i finále čtyřhry a jeho předpokládaný čas je okolo 18:00. 

Finále dvouhry mužů bude na programu tradičně v pondělí 12.8. v 17:00. Zveme všechny tenisové příznivce, členy klubu i rodiče s dětmi, aby se přišli podívat na kvalitní tenis, který bude jako již tradičně ve finále k vidění! 

Memoriál Radomíra Hnízdila - 2.ročník

Vytvořeno: 11. srpen 2019

V sobotu 3.8.2019 proběhl na kurtech na Tyršovce 2.ročník memoriálu Radomíra Hnízdila. Jednalo se o celostátní turnaj dětí do 9 let (babytenis), který je vzpomínkou na dlouholetého tenisového činovníka a trenéra mládeže TJ Zbrojovky Vsetín.Celkem se sešlo 17 hráčů, 14 chlapců a 3 dívky. Hrálo se ve skupinách a poté pavoukem hlavní soutěž a útěcha.

Celkovým vítězem memoriálu se stala Kristýna Přikrylová (TJ TO Sokol Stará Bělá), která ve finále velmi těsně zdolala vsetínského zástupce Šimona Hanzala 4:3.Třetí místo zůstalo taky doma zásluhou Josefa Sebastiána Orlity, který v boji o bronz porazil Štěpána Vlčka (SK Hamr Praha) 4:0.První turnajové zkušenosti získávali vsetínští Ondra Bednář a Nikola Matkovič.Gratulace a hodně zdaru na dalších turnajích.

Blíží se 56. ročník Kubiskova memoriálu!

Vytvořeno: 5. srpen 2019

Již tuto sobotu 10.8. začne 56. ročník jednoho z nejstarších turnajů České republiky v kategorii dospělých. V minulých sezónách patřil tento turnaj k vůbec nejkvalitněji obsazeným turnajům v celé České republice. Letos se diváci mohou těšit třeba na Petra Michneva, který byl nejvýše na žebříčku ATP na 229. pozici. Z dalších velkých jmen je potřeba zmínit obhájce titulu Michala Fraňka, který se stal loni Mistrem ČR ve dvouhře! Michal bude spolu se svým parťákem Tomášem Tomanem hájit zdejší deblovou neporazitelnost, když tito dva spolu dokázali vyhrát poslední 2 ročníky ve čtyřhře a zatím jsou zde neporaženi. Turnaje se zúčastní celkem 8 hráčů, jejichž jména se objevily nebo stále objevují na žebříčku ATP nebo ITF. Turnaj bude probíhat od soboty 10.8. a finále dvouhry je předpokládáno na pondělí 12.8. v 17:00. 

Určitě bude k vidění kvalitní tenis na vyšší než republikové úrovni. Tímto bysme chtěli pozvat všechny tenisové příznivce ze Vsetína a okolí, aby se na tyto hráče z celé ČR přišly podívat a povzbudit je k co nejlepším výkonům!